Paljani bez poraza i u petom meču

Košarkaši “Jahorine” nastavljaju pobjednički niz

04.11.2023.

Košarkaši “Jahorine” nastavili su svoj bojednički niz.  Ostvarili su još jednu ubjedljivu pobjedu rezultatom 91:65 i tako stigli do petog trijumfa.

Gostujuća ekipa “Stars basket” iz Gradiške pokazala se kao nedovoljno kvalitetna za večerašnji paljanski sastav.

Na poluvrijeme uspjeli su da pariraju domaćem sastavu, ali u drugom poluvremenu su pali i doživjeli ubjedljivi poraz.

Svi igrači Mira Vukoje dobili su priliku na parketu i tako su se svi upisali u strijelce.

Najefikasniji u pobjedničkom timu bio je Filip Simić sa 16 poena, sa poena manjem našeo se Dževion Mej.

Vanja Samardžić iz “Stars basketa” postigao je 18 poena, a Dejan Pavlović upisao se sa 15 poena.

JAHORINA: Simić 16, V. Kusmuk 7, L. Kusmuk 11, Mej 15, Kovač 7, Živković 2, Rebić 9, Pavlović 3, Pečenica 9, Gutalj 5, Baričanin 7, Okiljević 4

STARS BASKET: Gajić 10, Samardžić 18, Bilanović, Pavlović 15, Jovičić 5, Gubić, Dedić 6, M. Galić 4, L. Galić 3, Đurić

JAHORINA – STARS BASKET 91:65 (21:18, 18:13, 24:15, 32:15)