Paljani bolji od Banjalučana (VIDEO)

Vrijedna pobjeda FK “Romanije”

12.11.2023.

Fudbaleri paljanske “Romanije” su u 15. kolu Prve lige Republike Srpske slavili zlata vrijednu pobjedu protiv “Željezničar Sport Tima” 2:1.

Do pete pobjede u sezoni “Romanija” je stigla pogocima u prvom poluvremenu. U 22. minuti Aleksandar Jevtić pokazuje na penal, a Marko Vuković postiže svoj novi gol. Odmah nakon gola “Romanija” ostaje bez trenera jer Milan Gutović dobija crveni karton.

Bez trenera kraj aut linije “Romanija” dolazi i do drugog gola. Pred sami odlazak na pauzu Bogdan Simanić je strijelac za velikih 2:0 na petnaestominutnom odmoru.

U nastavku susreta “Romanija” zna da sačuva prednost, gosti preko Luke Malića dolaze do utješnog gola, ali do kraja utakmice nisu stigli postići još jedan gol da izbjegnu poraz, pa “Romanija” piše petu pobjedu u sezoni, sve na domaćem terenu.