Od petka otvoren bazen za sve posjetioce (VIDEO)

Počinje gradski bazen u Rogatici

24.06.2026.

Nova sezona kupanja na gradskom bazenu u Rogatici počeće u petak, 26. juna.

Iz opštine Rogatica navode da će cijene ulaznica ostati nepromijenjene u odnosu na prošlu godinu.

“Dnevna ulaznica koštaće 4 KM, sezonska 20 KM, a iznajmljivanje ležaljke 2.50 KM”- navodi se u saopštenju.

Načelnik opštine Ninoslav Prelić i ove godine je obezbijedio sezonske karte za učenike, pa će pravo na potpuno besplatno korištenje bazena imati učenici Osnovne škole “Sveti Sava” i Srednjoškolskog centra “27. januar” iz Rogatice, kao i učenici iz Rogatice koji se školuju u drugim gradovima.

Na gradskom bazenu će biti prisutni i spasioci, koji će ujedno imati ulogu redara.

Iz opštine apeluju na posjetioce da se prema imovini bazenskog kompleksa odnose domaćinski i da poštuju kućni red.

Sedma sezona kupanja na bazenskom kompleksu Sportsko-rekreativnog centra “9. januar“ počinje u petak od 10 časova.

https://www.facebook.com/share/r/1HXA6bSxBr/?mibextid=wwXIfr